KONST / Litografier / Färglitografi 15103146
nr 1510 3146
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
"Maktspel". Signerad, numrerad 187/260, daterad -85. Bildmått: 20x25 cm. Färglitografi. Bladets mått: 39x50 cm, oramat löst blad
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:53:20
300 kr
350 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer